۱۳۹۵/۱۲/۲۵
معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار خراسان شمالی درآئین تکریم و معارفه فرماندار راز و جرگلان ؛

با کسانی که امنیت انتخابات را به خطر بیندازند، برخورد خواهیم کرد .

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان راز و جرگلان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، محمد تقی ایرانی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رازو جرگلان با اشاره به انتخابات سال آینده گفت : امسال انتخابات مهمی در پیش داریم که باید امکانات مناسب برای برگزاری آن با حضور حداکثری مردم فراهم شود و کسانی بخواهند امنیت انتخابات را به خطر بیندازند با آنها برخورد خواهد شد .
وی افزود : شهرستان راز و جرگلان دارای ویژگی های خاصی است که نماد وحدت بین شیعه و اهل سنت می باشد که باید برای حفظ این وحدت تلاش بیشتری انجام گیرد .
ایرانی افزود :پس از برجام در بحث سرمایه گذاری داخلی و خارجی موفقیت های زیادی فراهم شده که به اشتغال و توسعه استان منجر خواهد شد لذا باید در سایه وحدت، خدمات شایسته ای به این مردم ارائه شود .
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان نیز با اشاره به سفر مقام معظم رهبری و فرمایشات ایشان در زمینه سبک زندگی و حیات طیبه گفت : سبک زندگی اسلامی در زندگی اجتماعی تاثیر مثبت زیادی دارد و باید رفتار و کردار و گفتار ما طوری باشد که به عنوان الگو و سرمشق شناخته شویم . حجت الاسلام نوروزی افزود : انتظار داریم به مناطق کمتر توسعه یافته و محروم توجه بیشتری شود .
احمد ریواده فرماندار سابق راز و جرگلان نیز افزود: تمام مصوبات سفر دولت تدبیر و امید در این شهرستان عملیاتی شده و پروژه های خوبی از اعتبارات سفر رهبری در این شهرستان اجرایی و به بهره برداری رسیده است .
ریواده اشاره کرد : دو ویژگی مهم در استان بهره گیری از توان استاندار و معاونت سیاسی ایشان که ارتباطات خوبی با بدنه دولت دارند می تواند در توسعه شهرستان نقش مهمی داشته باشد .
محمد زارعی فرماندار جدید راز و جرگلان در این جلسه گفت : با مساعدت مسئولین استانی و شهرستانی و همکاری مردم شهرستان تلاش می کنیم شهرستان را به توسعه یافتگی واقعی که حق مردم است برسانیم تا مردم در سایه امنیت و آرامش به زندگی خود بپردازند .

گفتنی است در این مراسم محمد زارعی هدک به عنوان فرماندار جدید شهرستان راز و جرگلان معارفه و از زحمات و تلاش های احمد ریواده فرماندار سابق شهرستان قدردانی شد .


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۱۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده