۱۳۹۵/۱۲/۲۱
فرماندار در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی ؛

امنیت و سلامت از اولویت های اساسی کشور و دولت است .

نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان راز و جرگلان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، احمد ریواده فرماندار شهرستان راز و جرگلان با بیان اینکه در حوزه امنیت و سلامت شهرستان با کسی تعارف نداریم ، گفت : امنیت و سلامت دومقوله است که هم در سطح کشور و هم برای دولت اولویت اساسی است و این کارگروه باید اهتمام ویژه ای برای اولویت های کشور داشته باشد تا مشکلات و معضلات احتمالی رفع شود .
ریواده با بیان اینکه اولویت ها از کارشناسی ها و بررسی های کارگروههای شهرستان احصاء میشود ، اظهار داشت : اگر کارگروهها اولویت های حوزه های خود را خوب شناسایی نمایند و با مطالعه و بررسی اعلام گردد ، قطعأ با هم افزایی بین مدیران و مسئولان شهرستان رویکرد کارگروههای شهرستان تحقق خواهد یافت .
وی با تاکید بر حضور مستمر و فعال مدیران دستگاههای اجرایی در جلسات به ویژه جلسات کارگروههای شهرستان ، بر اجرای کامل ، دقیق و به موقع مصوبات جلسات تاکید نمود .
فرماندار راز و جرگلان مهمترین مسئله در حوزه سلامت و بهداشت شهر را خروج دام ها از سطح شهر دانست و افزود : زمینه لازم برای خروج دام از سطح شهر باید از سوی دستگاهها برای دامداران عزیز فراهم گردد تا این قشر زحمتکش بتوانند در این امر تسریع نمایند و دغدغه و نگرانی کمتری داشته باشند .
ریواده با توزیع سبد غذایی مادران باردار نیز اشاره نمود و با قدردانی از شبکه بهداشت شهرستان که امر توزیع را به عهده داشتند ، اظهار داشت : این سبد غذایی که از سوی بنیاد مستضعفان برای ماردان بارداری نیازمند که از سوی شبکه بهداشت تشخیص داده می شوند ، توزیع میشود ، باید در صورت امکان درب منازل مادران توزیع شود تا امر مردم تسهیل یابد .
وی خاطر نشان کرد برای این امر دستگاههای اجرایی و دهیاران می توانند یاری رسان باشند تا با برنامه ریزی درست و با تایید نمایندگان بنیاد ، مردم نقاط دور دست شهرستان هم این امر صورت پذیرد .
در این نشست اعضای کارگروه ضمن بحث و تبادل نظر درپایان مصوباتی را به تصویب رساندند .  
 


منبع : فرمانداری رازوجرگلان
تعداد بازدیدها : ۱۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده